Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime26th August 2008, 02:33

Io nu am zis k incerkm sa vad dak mere...am zis k credeam k ai wall...ji k vroiam sa-tzi dau slay...k io eram mort (....ji cum nu mai erai admin...nu vedeam ce scrii....) si vroiam sa te omor k sa putem vorbi...asa k nu mai minti.....io nu am "RAS" ..ji nici nu am zis k "INCERKM SA VAD DAKA MERGE" ...io am dat slap in loc de slay k ma incurcasem..pt k credeam k ai wall...daia!!!!!!!!!! [....Very Happy vezi options nu mai fac reclamatii pe id tau Very Happy ......] asa k nu mai suferi k nu mai ai admin ....(ai noroc k nu pot sa injur ) .-L:-L:-L:-L:-l X(X(X(X(X(X((X(X( NE VEDEM ...p sv ! Wink Razz


https://online.forumotion.com/ add to favorites madridcs.idle.ro...!!! Very Happy 89.141.81.60:27015
Back to top Go down
mr.scorp!on
b0t
b0t
mr.scorp!on


Number of posts : 14
Age : 33
Registration date : 2008-08-15

Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: re reclamatie   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime28th August 2008, 07:34

MA OMULE acu le dai pe wall cand team intrebat ai zis =)) sa vad dak mere stai calm ........ si mai vedem noi cn are wall din partea mea datzi record si nume ... ca sa ma inregistratzi video poze cat cuprinde .sa vedem de wall care cum are
Back to top Go down
Guest
Guest




Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: mdea....   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime28th August 2008, 13:43

mr.scorp!on wrote:
MA OMULE acu le dai pe wall cand team intrebat ai zis =)) sa vad dak mere stai calm ........ si mai vedem noi cn are wall din partea mea datzi record si nume ... ca sa ma inregistratzi video poze cat cuprinde .sa vedem de wall care cum are

(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)(scz adminilor)

mha muie ...taci in plm...k alea nu sunt vb mele...asa k nu mai incerka sa scapi........"¿stai calm?" ...d unde plm ai scos-o ji pasta????....lol dak io am zis "lucrurile" alea ....inseamna k eram beat..poate...da nu cred..asa k lasa-ma cu comentariile tale....ji faza cu wall e adv..asa k taci in plm....d codat .... [ imi cer scz inca o data pt vocabularul meu...Sad] k io nu eram degeaba *SPEC* in momentul ala..knd ma luasei prin cutie!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: :-L mi-am amintit altcv....   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime28th August 2008, 13:48

mr.scorp!on wrote:
MA OMULE acu le dai pe wall cand team intrebat ai zis =)) sa vad dak mere stai calm ........ si mai vedem noi cn are wall din partea mea datzi record si nume ... ca sa ma inregistratzi video poze cat cuprinde .sa vedem de wall care cum are


mha io nu am zis faza cu "stai calm"...... io am zis k dak vrei sa-mi faci reclamatie poti s-o faci ...."ji am ras =))"......spunand k am motiv...najpa k nuj sa fac poze..k aratam dovezi!!!!! asa ka ....tot nu ai iesi din faza asta....cu coadele....nu?-----....------ raspunde in continuare...da fara minciuni ..ok??? ast raspuns...sau cum ii zice ..:-L
Back to top Go down
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: Re: Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime29th August 2008, 05:36

scz fantoma sca admini
ba scorpion u taci in plm ca ai cod ! prma oara am trecut cu vederea ai noroc cu Options
da cand iti mai fac odata poze si nu mi le dai apoi chiar ca ai incheiat`o cu forumu asta si serveru cand o sa fie gata

deci ai grija
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Guest
Guest




Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: SE ACCEPTA :D   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime29th August 2008, 07:00

SE ACCEPTA Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Empty
PostSubject: Re: Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D   Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Reclamatii-
Jump to: