Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)

Go down 
+3
sEnT1mEnT
jnk
Options.
7 posters
AuthorMessage
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime13th September 2008, 22:17

dupaq cum ati observat ...serverul merge akum ca inainte ...nu mai floodeaza nimeni serveru ... shi asta doar multumita playerului : Jnk

ati putea sai multumiti ...k el a fost cel care a rezolvat problema ....
shi inca ceva ...sa nu va mai vad pe server k vorbiti urat ...nici cu el shi nici cu ceilalti admini ...playeri ...
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime13th September 2008, 22:19

sa vad aici niste multumiri ... k datorita lui ...akum puteam juca shi noi cs Wink pig pig pig
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: ahahha   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime14th September 2008, 05:26

cine sa multumeasca.....intai ma injura si apoi vrei sa mai si imi multumeasca.....
asa e romanul......cat timp e bine ptr el ce il mai doare burta si de altu....ce zice....da/l la dreaq si p.ala,atata timp cat mie imi e bine .Important este ca am putut sa ajut pe cineva cu toate ca nu il cunosc personal(options),dar care e baiat super...sa traiesti options...si spor la frage Very Happy
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime14th September 2008, 05:31

ms ...sa vad aici niste multumiri ma ...voi restu ... Kileru ...fatoma serverului ... totzi gramada :p pig pig pig
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime14th September 2008, 06:01

hehe...multzumin JnK Very Happy cheers cheers cheers

Sooper tare serverul si forumul Wink

gL & hF !!! lol!
Back to top Go down
vik33
r0b0t
r0b0t
vik33


Number of posts : 6
Age : 50
Localizare : badajoz
Registration date : 2008-08-24

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime17th September 2008, 04:46

super JNK, dar cum ai reusit sa rezolvi problema,cu ce???,Si in privinta la injuraturi ar trebui mai multe kick-uri cand se injura pe server sau chiar ban pana se linisteste omul Evil or Very Mad
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime17th September 2008, 06:07

cu intelepciunea lui ...in viatza ...multe lukruri se fac cu cap...intelepciune ...nu numai cu prostia !!! gg jnk
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: sal vik   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime17th September 2008, 10:08

nu te cunosc dar te/am vazut de cateva ori pe server.pai cum am reusit?pur si simplu am vb cu baiatul kre se ocupa de asa zisa problema sa nu mai lase serverul la normal...el era seful serverului .. lol! scuze options ...si am vb omeneste cu el....si pana la urma mi/a spus k am dreptate si k ne lasa sa ne jucam...asta afost tot .....GO GO GO !!!
Back to top Go down
mr.scorp!on
b0t
b0t
mr.scorp!on


Number of posts : 14
Age : 33
Registration date : 2008-08-15

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: re anuntz   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime19th September 2008, 22:57

din cate stiu mai tzin minte ca si eu team ajutat cu refacerea srvului Wink
Back to top Go down
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime20th September 2008, 05:18

hahaha scorpion cand mai ajutat u la server pardon ne`ai ajutat u la server ? bounce bounce bounce




opssss am uitat Crying or Very sad jnK is farao gg jnK poate ca pe srv asta inveti si otar mai mult cs Laughing Laughing Very Happy

edited later by kileru flower
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
asasyn
n00b
n00b
asasyn


Number of posts : 24
Age : 31
Localizare : cambrils tarragona spania
Registration date : 2008-08-20

Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime21st September 2008, 12:06

ms si din partea mea jnk ca ai facut serverul, esti un exemplu de jucator de cs;)
Back to top Go down
Sponsored content





Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Empty
PostSubject: Re: Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)   Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Serverul a revenit la normal ...;) cu ajutorul D/lui danyy (Jnk)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» serverul in probleme

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Counter-strike :: Anunturi-
Jump to: