Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime14th September 2008, 07:52

De azi inainte ...sa nu va mai vad k va injurati adminii intre voi ...inainte era problema cu Jnk shi anonimus ...akum Fantoma 7up shi anonimu ... shi inca altele ...sa nu mai vad k injurati k ramaneti fara admin ...nu ma intereseaza k e prieten cu mine,Kileru cu Mos Craciun sau cu naiba stie cine ...respect intre voi ...maturizati/va dreq un pic ...k e numa un joc ...nu stiu cum sa va mai impac ...


serverul e al meu ...serveru are niste reguli ...acelea trebuiesc respectate ....

care nu e de acord nu are de cat sa joace pe alt server sau faca ce o vrea ...is milioane de servere pe lumea asta ...bafta la totzi ...

imi pare rau k am scris asa da ...yo nici nu mai stiu cum sa va mai impac ...

dupa aia imi spuneti k tin cu x,y shi .... terminati ma ...maturizati/va putin ...

multumesc
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Guest
Guest




cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: ...   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime14th September 2008, 07:54

inainte de anonim ji jnk a fost ...anonim ji fantoma Wink
Back to top Go down
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: mda   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime14th September 2008, 08:49

dc toata lumea asta o fii ea tare si breaza in fata unui geam ?poate sa imi spuna si mie cineva dc Question
in primul rand sa fie clara treaba ptr toata lumea care joaca pe serverul asta...eu nu injur pe nimeni si nu vreau sa fiu injurat.Daca am gresit cu ceva..am gresit si gata ,toata lumea greseste,dar knd nu schimbi o harta ca asa vrea pula lu unu te ia la injurat...(scuzati-mi limbajul).Nu deranjez pe nimeni si nu vreau sa fiu deranjat,intru sa joc cs ca asa imi vine mie cum va vine si voua,vreau sa ma distrez sa rad sa vorbesc daca am cu cine daca nu nu..si gata.Options a facut un server ptr a ne juca cu totii si a facut bine dar cu unii dintre voi nu se poate nici macar zice SALUT,ptr ca nu meritati.SI dupa ce ca nici nu stiti sa vorbiti mai intrati si jucati si cu tot felul de coduri.Mai aveti tupeu sa ziceti :MiE OPTIONS DE CE NU IMI FACI ADMIN CA JOC DE NUSH CATI ANI SI VREAU SA APAR SERVERUL DE CODATI(dar eu am coduri).cam asa vine vorba...unii dintre voi ..
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: Re: cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime14th September 2008, 09:05

ai dreptate dany(jnk) ...cu tot ce ai scris mai in sus !!!

ne jucam cs pt a ne distra ..este doar un joc ..ce naiba ...ne jucam ...mai glumim ..povestim ...shi atat !!! shi atat
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
asasyn
n00b
n00b
asasyn


Number of posts : 24
Age : 31
Localizare : cambrils tarragona spania
Registration date : 2008-08-20

cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: Re: cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime21st September 2008, 12:16

da,cam asha e it's only a game....
Back to top Go down
vik33
r0b0t
r0b0t
vik33


Number of posts : 6
Age : 50
Localizare : badajoz
Registration date : 2008-08-24

cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: Re: cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime21st September 2008, 13:17

uni sunt prea mici ca sa inteleaga ce a zis dany,este doar o distractie nu o fabrica in care adminul este sef si el face ce vrea si comanda ce vrea,ca in ficare fabrica este si un director care e mai mare peste sefi,si daca nu se respecta regulile impuse atunci treaba nu merge bine,multi sefi=multe probleme,(intre ei mai ales: ca ala are good ca ala nu are si a.m.d.),ideea cu micsorarea adminului e super,multi intra doar sa se distreze dupa o zi de munca,nu sa asculte insultele adminilor sau mai stiu eu ce certa intre ei.DACA VOR SA SE CERTE SAU SA DISCUTE EXISTA MES. SAU TEL.
Back to top Go down
Sponsored content





cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Empty
PostSubject: Re: cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta   cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta Icon_minitime

Back to top Go down
 
cei care nu stiu sa vorbeasca frumos >>>cititi asta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» care joaca www.thecrims.com ?
» cateva comenzi de adminmod pt cei care sunt inca la inceput !!!
» online glume

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Counter-strike :: Anunturi-
Jump to: