Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 CeReRe aDmiN

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ionut
r0b0t
r0b0t



Number of posts : 3
Age : 32
Registration date : 2008-09-18

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:16

Nume : ionuT
NickName : dOk
Varsta : 16
sTeam? : momenTan nu
De CaT TimP joCi pe sRv? : 2 sapTamaNi
De uNde joCi Cs?? : SpaNia - AsTuRias
sTi sa foLosesTi un aDmiN ? : Ca uN pisToL Cu apa
De cE vRei admiN ?? sa nu mai iau baN / si sa sTau geaNa pe coDaTi Wink

HaI k aM pLeCaT :-H lol! nE maI veDem pe sRv la uN paC“paC Very Happy :X
Back to top Go down
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: ......   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:25

ce zici mha??? =)) 2 sapt???
=))))))) mha io sunt FANTOMA...si retin toate nickurile de pe sv...si sincer pe al tau nu l-am vzt [NICIOADATA] :-w....ce explicatzie dai acuma?? :>
rabbit pig Evil or Very Mad Twisted Evil
Back to top Go down
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: ...........   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:37

si dak ii dati admin lu asta ....sa mi-l luatzi mie Wink ...k si asea suntetzi prea multzi admini pe sv ....ji asta nu e bn Wink ...k o sa se certe multi intre ei...plm..nuj dc s-au dat atatea admine :-??
deci dak ii datzi admin
ĪL STERGETZI PE AL MEU!!!!!!!! pe bune! :-L...plm..prea multe dauneaza...si faza cu cerere admin...e prea....nuj..(prea multa loome cere) ..mai fa ji u o pauza Options. cu adminele ...! Wink pa ma duc la somn ..k maine ...:X
Back to top Go down
ionut
r0b0t
r0b0t



Number of posts : 3
Age : 32
Registration date : 2008-09-18

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:42

hai ba fanToma ce ejti asa de chitra?? sTaTziar in gaT serveru da admin aici ce ejti asa bulan?? hai dReq parca mi-ai da bani asa urat faci puffff zgarcoo >Razz
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:46

mai exerseaza putin pistolu cu apa ..mai joaca putin cs ...shi cand ai steam revino cu o cerere ...deocamdata raspunsul este nu ...bafta
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
ionut
r0b0t
r0b0t



Number of posts : 3
Age : 32
Registration date : 2008-09-18

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 09:49

ba da tu ai ceva cu mine sau ce?? aa sau ejti gelos??? =))))) ``Faza cu bruneta dp srv `` bha ``domnu`` jmecheru cautati cuvintele si zi pe fata dak ai ceva cu mine Wink si oriqm eu nu vb cu tine ma robo vb cu OpTion. Wink asa ka mergi inchis fra dai cu shot Wink
Back to top Go down
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime18th September 2008, 17:08

ionut wrote:

De CaT TimP joCi pe sRv? : 2 sapTamaNi



imi spui si mie cand au trecut 2 saptmani pe server care le`ai jucat u ? ca io nu te`am vazt lol!


mai joaka akolo
hai ca ma duk sa beau o cafea :>
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: ...................   CeReRe aDmiN Icon_minitime19th September 2008, 01:25

bha dulapule ...sunt gelos pe mata k are ubyt......bagami-as pula'n ea....dak vrei sa stii faza cu bruneta...pe bruneta o cun de pe al sv mha dulapule...cu pistol cu apa......si azi imi da web...tzie iti da ciorapu mea scoasa la imprimanta...!! FMM. ....dak eram gelos.....nu mai mergea pc-u' thau de mult ma dulapule!!! asa k taci reaq..k nu iei admin!! Wink ...GELOS PE MATA



scz limbahu options si kileru Wink


Last edited by *FuK.|Pretty FANTOMA on 19th September 2008, 01:40; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: .......   CeReRe aDmiN Icon_minitime19th September 2008, 01:39

in loc de dulapule era scris m-u-i-e
si in loc de ciorapu p-u-l-a
Back to top Go down
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime19th September 2008, 01:42

ionut wrote:
hai ba fanToma ce ejti asa de chitra?? sTaTziar in gaT serveru da admin aici ce ejti asa bulan?? hai dReq parca mi-ai da bani asa urat faci puffff zgarcoo >Razz
stai-ar lu' mata p-u-l-a mea infipta'n gat!! Wink
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 04:07

bah fantoma controleaza-te coaie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 06:15

ma da voi ce aveti ma ...nu stiti sa va controlati ...vb mai mai adecvat ...mai frumos ...

PS:sa nu imi pierd eu controlul ...

PS2: luati niste pastile Safe Control(cred k e ceva pt femei cand au ciclu) Razz pig pig pig elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 07:53

v.ar trebui niste tranchilizante dreaq...da sa aiba efect ca asupra unui elefant
fantomo...buhuhu buhuhu......schimba dreaq avataru ala k nici nu citesc ce scrii numa de frica lol! lui....cum oi arata u la 15 16 ani,ca in avataru ala ? lol!
Back to top Go down
Guest
Guest




CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: ........   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 08:24

=))) ..Sad dc vb asa urat cu mn mha jnk???..io am zis cv de tn ??? cu Junkers? =))) gunoiere? Smile)) io daia nu prea citesc ce scrii u....de la miros Smile)) (glm :-j)
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 15:33

pffff....mijtokar esti fantomo dar stii dc ? it izic eu ...pt ca nu ai gasit pe cineva ink sa te ia mai tare sa sa vezi u atunci Wink in fine HavE FuN in continuare !! cheers cheers
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime20th September 2008, 15:35

eu la 15 ani nici nu stiam cei aia smecherie si uh vad k vb cu unu de 20 de ani sau poate mai mare de parca ar fi fratetu mai mic Razz zicetzi si voi nui asa ? :-? pig
Back to top Go down
Sponsored content





CeReRe aDmiN Empty
PostSubject: Re: CeReRe aDmiN   CeReRe aDmiN Icon_minitime

Back to top Go down
 
CeReRe aDmiN
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ADMIN CERERE
» cerere admin
» CERERE ADMIN
» Cerere admin
» cerere admin !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Counter-strike :: Cerere Admin-
Jump to: