Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Admine mai mici !!!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 05:37

Imi pare rau sa va anunt dar pana la urma sunt nevoit sa fac urmatoru lukru ...!!!
am sa micsorez adminele ...am sa fac alte admine ...nu o sa mai fie vrajeala/Admin/adminHelp/Steam/administrator/moderator/semigodzz/godzz shi owner ...o sa fie doar cateva admine ...o sa ma gandesc eu ..cum o sa fac ...o sa fac admine mai mici ..ca unii dintre admini sa nu mai aiba comanda la ban ...etc ... k va faceti de cap ...unu sufera mai mult ca altu !!! nu totzi ..dar majoritatea ... bafta ...shi mai intrati shi pe forum ...nu doar pe mess ...k messu meu nu este forum nici cs ...e un simplu iD de messenger ...pt a vb ...nu kand i se scoala la unu care joaca cs ...intra pe mess...imi zice ..ma x injura ,y face aia ...dar mai hoo ma ...ia mai intrati pe forum ...scrieti la Reclamatii ...sau ce vreti voi ...cam atat am de spus ...bafta ...dk aveti vreo sugestie despre asta ...postati aici !!!
inca ceva ... la Cereri admin ...numai cereri de admin sa vad
la ...................... numai .................. sa vad Smile)

sa nu mai vad la cereri admine ...reclamatii sau anunturi (pe aici se incadreaza shi FANTOMA) sorry gayule...

PS :adminele micsorate ...etc sunt din cauza k: acel cine ne dadea flood la server ...dupa ce a vb Jnk cu el a fost totu in regula ...akum in seara asta iar iati dat ban incontinuu ...shi am fost pe server ...Sentiment ...7up ..majoritatea ...numai kick shi ban ...la lagari ...la cine naiba ati avut voi ...chef ...mai linistiti va ma ...am vb cu el ...mio zis sa nu se mai intample ...el nu joaca cu cod ......a primit ban de mai multe ori la rand ...shi eu am fost de fatza ... de aceea am sa diminuez multe admine ...dk la cineva nu ii place ...sa posteze aici shi dk nu bafta ...sunt 99999999999999999999999999 de servere pe lumea asta ...it's only a game ...what a fuck !!!
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 05:42

affraid chiar o sa se intample asta?abia astept...niste reguli bine pus la punct trebuiau spuse si facute de la inceput...dar niciodata nu e timpul pierdut...
Back to top Go down
Guest
Guest




Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: ................   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 05:45

=))))))))) ms mha gayule
=))))))))) .......mdea...mijto...dak re pun peste 3 zile sa mai zici ink o data...uitzi =))) scz....:">
deci.....
mijto ....de mult vroiam sa se intample asta Wink ....si nu mai da admine!!!!!!Wink dak se micsoreaza unele ...alea cele mai mici se iau!! Wink (io nu ma bag ....deci sunt un -1 [luatzi-o cum o vretzi...."faza cu -1" nu va ganditzi la prostioare :> ] ....deci ....io sunt si -1 si +1 ..adik unde vrea options..Wink ...sa mai scada adminele!!!Wink ..adika sa mai ia din admine!!!
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes
deci ....am lasat comm....urmatoru'?
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 06:25

am vrut sa fiti totzi fericiti ..sa aveti admine mari sa va distrati ...dar va trebui sa fac admine mai mici ...playerii au nevoie de steam pt a avea acces la admin(de acum in colo) ...asa k bafta ...stati in spania ...10 euro cat costa un steam ...nu e asa de mult ...k de 10 euro te duci la un bar iei un pachet de tigari mai bei 2 beri shi sor dus banii !!!asa k ...(asta ma refeream la aia mai mari ...la aia mai mici ..renuntati la bomboane vreo 2 zile shi cumparativa steam ...Smile) pig pig pig pig bafta !!! credk k maine am sa fac adminele ...pt k am nevoie shi de ajutoru la fraimio dany ...Kileru ... gg !!! mai intra ma shi u pe forum ...cred k tie trebe sa ti fac un admin mic de tot dany ...k nu stiu ...paremise k joci cu coduri ...shi suferi de admin ... Razz (Kileru) pig pig pig
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
danycool2002
r0b0t
r0b0t



Number of posts : 4
Age : 38
Registration date : 2008-08-16

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: ok   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 06:37

Sunt de acord cu cele spuse de options. doar cu ceva nu, el merue da id-u de mes pe servar la celor care vor admine, el si-a facut-o cu mana lui, el a vrtu deranj si a avut. Asa ca option, nu te mai plange ca unu altu nu te lasa in pace, mai fati o adresa de mail personala si asta dedico cs-ului si gata.
Hai bafta la facut regurile alea.








Cu drag 006-7 Viktoria
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime19th September 2008, 06:39

eu am vrut sa am toate iD celor care au admin pe server ...asa pot sa iau legatura cu ei ...nu sa scriu pe forum shi sa astept ...pana intra acel pe forum ...nu e vb de ASTA !!! la altceva ma refeream !!!
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime20th September 2008, 04:01

pai mah Options ca veni vorba de kick-uri si ban-uri...eu dau kick la lagarii peste 100 si dak tot intra mai mult de 3 ori a 4-.a oara le dau ban....si cred ca nu gresesc cu nimik in asta ca dak intra 5 cu ping peste 100 dau lag la tot serverul....ai putea sa pui un plugin sa dea kick serverul la cei cu lag mare Wink atat am avut de zis...Bafta !
O zi buna lol! lol! lol!
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime20th September 2008, 06:10

serverul e setat ...doar k nu prea isi face treaba ...sau asa ...va trebui sa pun un plugin ...doar k akum k e plecat Kileru din spania ...e mai greu ..k pana akum el introducea pluginurile *el era baza !!! akum va trebui sa ma descurc shi voi ...asta e ...o sa invatz ... k doar nu e asa greu Razz pig pig pig elephant
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime20th September 2008, 08:00

care se tot ia de options ?ia lasati.l in pace...baiatul a vrut sa fie politicos cu voi..sa fie fiecare cu cate ceva ,dar nu se poate.asa k el stie mai bine ce are de facut,daca vrea sa inchida serverul sa.l inchida si cu asta basta ...sau daca el vrea sa fie singurul admin asa sa fie ....dar de nemultumitului portia i se ia ...(cine a avut admin mare acum nu mai are)motivul il stie prea bine cine a avut admin dc nu mai are sau e prea mic ... No
Back to top Go down
vik33
r0b0t
r0b0t
vik33


Number of posts : 6
Age : 50
Localizare : badajoz
Registration date : 2008-08-24

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: pareri despre admini   Admine mai mici !!! Icon_minitime20th September 2008, 23:45

daca tot ai hotarat sa micsorezi adminele,ar trebui sa ti cont si de parerile jucatorilor,asa ca propun un post " pareri despre admini"
Back to top Go down
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime28th September 2008, 12:35

pareri admini puteti scrie la Sugestii !!!
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
vik33
r0b0t
r0b0t
vik33


Number of posts : 6
Age : 50
Localizare : badajoz
Registration date : 2008-08-24

Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime28th September 2008, 22:59

foarte bine,si sa se tina cont si de parerile jucatorilor Arrow
Back to top Go down
Sponsored content





Admine mai mici !!! Empty
PostSubject: Re: Admine mai mici !!!   Admine mai mici !!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Admine mai mici !!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Counter-strike :: Anunturi-
Jump to: