Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 reclamatie

Go down 
AuthorMessage
yoyo1
r0b0t
r0b0t



Number of posts : 4
Age : 35
Localizare : madrid
Registration date : 2008-08-10

reclamatie Empty
PostSubject: reclamatie   reclamatie Icon_minitime19th September 2008, 09:12

frate uni nu merita admin pe sevaru asta fantoma se ia de lume dejaba cu sa luat si de mn ca cica fac multe comenzi am schimbat o harta la cererea jucatorilor si lam dat pe unu afara ca avea lag mare si nu il scotea servaru asa cum a zis fantoma si auzi raman fara admin Smile Smile Smile si ca sa intru pe forun sa vad noutatile si rewgulamentu iel vb de regulament cheers lol! lol!
Back to top Go down
Guest
Guest




reclamatie Empty
PostSubject: ..........................   reclamatie Icon_minitime20th September 2008, 04:28

yoyo....knd tzi-am zis io faza cu regulamentu' ...io doar ce vb-isem cu options...asa k taci reaq....
k ii dadusei lu ala de vreo 4 ori ban ...in gatu matiii...si crek e ala cu floodu'...k si io ii dadeam ban mai mult lui...asa k taci reaq...k io kiar respect regulamentu!!!! si faza cu mapa taci ....k o bagase alt admin!!! nu mai mintzi!!!! fgm!
Back to top Go down
Guest
Guest




reclamatie Empty
PostSubject: ...........   reclamatie Icon_minitime20th September 2008, 04:31

si da am zis k ramai fara admin!!! in gtm ..k sa te sperii si sa nu mai dai comenzi pe degeaba!! Wink asa k ....nuj ...ma doare in **************** de ce mai mananci tu pe aici ,,..,, scz options ...da faza cu "k io sufar de admin" m-a afectat mult de tot Wink ....ma pij pe el de admin!!! si pe aia kre kiar sufera de el.....
tu dc zici k sufar de el...??
k dadeam nijte admin_tsay ieri?? ...plm ...dak nu avetzi simtul umorului zicetzi reaq...scz ...ji termin....c plm..nu tre' sa bago HL ..sau altcv....tu zi'mi ji gata....(ok...deci m-a afectat mult de tot Wink ) oricum nu sunt "suparat" si ia-mi adminu ! Wink pe bune!! k sa vezi k joc si fara el Wink ...
Back to top Go down
Guest
Guest




reclamatie Empty
PostSubject: ......................   reclamatie Icon_minitime20th September 2008, 04:34

aaaaaaaa...si fazak io vb de regulament.......
intreaba pe oricine mha ********** sa vezi k io kiar il respect Wink ....
mereu dau vsay.......intreb admini dak se schimba mapa....dak ma intreaba cnv cv ii rasp.....dak intreaba dak se dau admine ..le dau forumu' ...fac ce restu adminilor nu FAC ...asa k taci si nu o sa suferi Wink ...FMM!FANTOMAreclamatie A
Back to top Go down
Guest
Guest




reclamatie Empty
PostSubject: ................   reclamatie Icon_minitime20th September 2008, 05:33

lol acuma am vzt k ai zis k ma iau de loome...
mha fmm de cn ma iau io ???
zi k sa stiu si io ....poate ma iau iar de el.....so de tn m-am luat ...pt k si options se "luase" de mn....
Back to top Go down
Sponsored content





reclamatie Empty
PostSubject: Re: reclamatie   reclamatie Icon_minitime

Back to top Go down
 
reclamatie
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Reclamatzie la reclamatzia lu' sorp!on ..... :D
» reclamatie alvyn
» Reclamatie Kileru
» Reclamatie FANTOMA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Reclamatii-
Jump to: