Online Server C.s 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Server C.s 1.6

connect madridcs.idle.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 salut, vreau si eu admin dak se poate :)

Go down 
+2
Kileru
Angel
6 posters
AuthorMessage
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 04:51

Nume: Denis
Nickname: Angel
Varsta: 21
Steam ?: nu sunt steam
De cat Timp joci Pe Server? nu stiu exact, am ceva timp
De unde joci cs ??? spania madrid
stii sa folosesti un admin ??? da, am avut 2 servere de plata
De cat timp joci cs? cred ca am vreo 8-9 ani
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 04:52

dk nu ma insel azi te`am vazt prima oara pe server bounce bounce
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 04:55

te inseli, am mai jucat doar ca inainte eram intrun clan si jucam cu tagul, ma rog... spuneti doar dak pot fi admin, dak nu, fara nici o suparare, ne vedem pe server Smile
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 04:57

cu ce tag ??
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 04:59

*Sex.Perience | Angel
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 05:01

in fine cum zici u Neutral

PS: nu ma insel des

bafta Wink
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 05:02

ok, bafta Wink
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
jnk
Admin
Admin
jnk


Number of posts : 26
Age : 40
Localizare : Almonte - Sevilla
Registration date : 2008-09-14

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 08:22

eu zic sa nu ii dam...voi ce ziceti?lumea joaca pe server doar daca are admin?fara nu se poate ?
Back to top Go down
Kileru
Administrator
Administrator
Kileru


Number of posts : 59
Age : 33
Localizare : prin forum
Registration date : 2008-06-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 09:08

jnk citeste inca odata cyclops o zis baiatu ca dk nu primeste nici o suparare ne intalnim cu el pe server Neutral sa vedem Smile
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 22:26

normal k ne intalnim pe server, doar nu stau eu in adminul vostru, ne intalnim pe sv k e singurul cu atatia jucatori buni la un loc Smile) k in rest pe alte sv numai noobi gasesc, rar cate unu care sa stie. Daca am cerut admin este ca sa il folosesc cand sunt singurul admin on-line, ca de multe ori mam gasit in ipostaza asta. Si chiar dak am admin, nu o sa joc mereu pe madridcs.idle.ro, mai intru si pe alte servere, sa nu ma plictisesc, sa aduc lume, etc.. Smile bafta Wink
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
Options.
Administrator
Administrator



Number of posts : 101
Age : 35
Localizare : Alcala de Henares>>>Madrid>>>Spania
Registration date : 2008-06-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime30th September 2008, 23:22

lasa id tau de mess ...ai sa primesti !!!
Back to top Go down
https://online.forumotion.com
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime1st October 2008, 00:54

good job options Smile
Back to top Go down
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: .........   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime1st October 2008, 01:49

sentiment las-o mai moale frate....pt un "good job Options...."....si ti s-a urcat adminu la cap frate..ieri mi-ai dat slay ***********************************************************************************************
[nu ma lasa options sa injur Sad ] si angel e de treaba si joaca biniso r:P (joaca bn)
da io nu cred k faza cu ..."...pe alte sv numa buti gasesc.."
de unde stim noi k nu a zis la misto....k poate si pe alte forumuri zice la fel...:-??....Wink ...scz angel ...Very Happy
[b]
Back to top Go down
Angel
r0b0t
r0b0t
Angel


Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 2008-09-30

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime1st October 2008, 01:59

id meu: fabolous_denis ,, :* fantoma :* sentiment Very Happy:D:D,, nu mint faza cu alte servere dak vreti va las ip-urile aici si va zic dinainte cei care joaca frumos de pe serverele alea ca sa vedeti ca nu mint Smile, bafta!
Back to top Go down
http://fabolous-denis.hi5.com
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: ..........   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime1st October 2008, 04:06

ast ip pe ruska_666@yahoo.com.ar (ruska_666 pt buti Wink) )
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime2nd October 2008, 11:46

fantoma esti parerea mea e ca esti cam copil si te bagi peste tot Wink...parerea mea
Back to top Go down
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: ......................   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime3rd October 2008, 01:11

unde reaq m-am bagat io peste tot mha -m-u-i-e- ???? :-?? ..k tu te bagi peste toti ....uite-te reaq ce faci ...si pormo deschide gura!! da-te ***************************** k nu ma intimidezi u p mn!!! ...SI ESTI CAM TUPEIST............asa k ai girja ji nu te lua in gura cu "copilu' " asta ......
si sa scrii FANTOMA ...nu fantoma .-...
cu litere mici doar pt cei din familie Wink ...butule
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime4th October 2008, 02:15

=))))) dik asta, bah trotineta...lasa-te coaie de postat pe forumu asta si dute la Jetix...si sa injuri pe cine cunosti (ma-ta, tactu, fratetu si asa mai dep...) nu pe mine ! in primu` rand esti mai mic ca mine si in al doilea rand invata sa vb Wink asa ca nu mai veni cu d`astea la mine ca nu ma impresionezi...

ce sa`i faci...copii astia (uite ca i-am gasit si n1ck pt la cs k1dz0r) lol!
Back to top Go down
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: ..............   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime4th October 2008, 04:09

options...scz...da ma pis pe mata sentimente!!!!!!! si sa se duca mata tactu fractu...la jetix...sa de la laba ...la alba ca zapada!! si sa ma manca !!! ma doare in ciorapu k sunt mai mic k tn.....da sunt mai tare in gura...pisa-mash pe mata!!!!!



SCZ options. si cei care sufera pt asta!! pisa-mas pe mata...ai si u admin pe sv..si esti tare in gura mha lake?? .....
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime5th October 2008, 17:30

ai de pl tah bah kokalare ...dak esti tare in gura ce bah? =))) me la pelas Wink

app cu injuraturile ma abtzin ca eu nu ma apuc de injurat pe forumurii ca toti retarzii (FANTOMA pl`i mele ) dak am ceva de zis o zic intre 4 ochi...si u esti tare in gura dar dak ma intalnesc cu tine ai sa-mi si zici buna ziua Wink!!!asa ca - shout up - ki1`ule,,, ti-am mai zis vezi-tzi de mata si tactu si nu veni cu d`astea la mine....jeT !

PS : uitatzi mah un copil de 15 ani nici nu stie ce e aia injuratura si el se crede mare macho Razz ,,,

in fine Options. scz pt topicurile astea aiurite da nah...ce sa le faci la n00bi d`astia cica "tari in gura"...
Back to top Go down
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: ....................   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime6th October 2008, 01:43

da-te'n mata mha pistaule....si dak ma gasesc cu tn pe strada te scuip mha pripas Wink L-)!!! da-te reaq .....vb numa in spaniola mha lake???sugativa reaq!!! marsh...si jet sa-i spui lu mata si lu tactu....ai inteles...si nu te mai lua de familia mea ....k esti un pisat mha p langa mn;)!!!! ...si curand aflu io despre tn ...si ai sa regreti k te-ai luat in gura cu mn Wink ....asa k JET lu mata si lu tactu ( sentimentu pl'ii mele!!! ) ....pisamas pe tn...si da mha am 15 ani ....ce nu ai vrea si u??? pisa-mas pe ma-ta!

P.S. : =))) ai invatat sa zici " FANTOMA " =)) ....bv....esti asculñtator Wink ....jo puta! Wink ...mai prescurtat pt noobi !




options....ma doare in ula...ce o sa-mi faci..pe sv sau epe forum ...da ma pis pe masa si tot neamu' lui de sentimente ciudate !! Wink .... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
sEnT1mEnT
csMaster
csMaster
sEnT1mEnT


Number of posts : 40
Age : 33
Registration date : 2008-08-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime6th October 2008, 03:43

mdea...n`ai cu cine...n`are rost sa mai injur pe forum ,,

ms anticipat !
Back to top Go down
FANTOMA
n00b
n00b
FANTOMA


Number of posts : 27
Age : 31
Registration date : 2008-09-25

salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: ..........   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime6th October 2008, 06:08

mdea...n-ai destul tupeu pt mn...Wink b-) looser! Wink
te-ai km potolit...asa imi place de tn...Wink ...
Back to top Go down
Sponsored content





salut, vreau si eu admin dak se poate :) Empty
PostSubject: Re: salut, vreau si eu admin dak se poate :)   salut, vreau si eu admin dak se poate :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
salut, vreau si eu admin dak se poate :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» As vrea si eu admin dak se poate
» Vreau Si y Admin
» vreau si yo admin :D
» vreau si io admin
» vreau si eu admin:D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Online Server C.s 1.6 :: Counter-strike :: Cerere Admin-
Jump to: